Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Konikowo – Oferty sprzedaży i najmu domów

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 390 000 zł138,36 m² 10 046,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny, energooszczędny dom wolnostojący - Konikowo, gm. Świeszyno | 2026 r. Na sprzedaż wyjątkowy, nowy dom wolnostojący z 2026 roku, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł131,50 m² 4 707,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim ze sporą działką - - do sprzedaży pozostał lokal prawy. Dom oferowany jest w stanie deweloperskim - gotowy do wykończenia według własnego gustu.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 000 000 zł170 m² 11 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Niepowtarzalna komfortowa nieruchomość usytuowana na obrzeżach Konikowa przy ulicy Liliowej. Dom wolnostojący o pow. 170 m2, położony na osiedlu domów jednorodzinnych w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł988 m² 2 732,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 228 m²

Zamiana na Kołobrzeg lub okolice, mały dom lub mieszkanie na parterze. Na sprzedaż nietuzinkowa nieruchomość z dochodem z kilku umów najmu - 3 mieszkania, 2 magazyny. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł188 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 241 m²

MM Nieruchomości prezentuje wolnostojący dom w Konikowie, idealny pod działalność z budynkiem usługowo-mieszkalnym, zaledwie 3km od Koszalina! Komfortowy, 3-kondygnacyjny budynek o pow.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł76 m² 12 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:944 m²

Dom z 2016 roku, który przekonuje funkcjonalnością, proporcjami i wygodą, jaką daje dobrze zaprojektowana przestrzeń. W Konikowie, wśród nowej zabudowy jednorodzinnej, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł128,48 m² 5 829,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Konikowie! Nowoczesny projekt, doskonała lokalizacja! Kolejny etap już w sprzedaży. To nowe zamknięte osiedle będzie składało się z 8 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

1 249 000 zł182,20 m² 6 855,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 842 m²

Prezentujemy komfortowy dom wolnostojący, wzniesiony tradycyjną metodą, wybudowany z wysokiej jakości materiałów, o powierzchni użytkowej 166,40 m , z garażem (15,80 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Konikowo +2 km

1 399 000 zł230 m² 6 082,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 444 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni 230 m2 (155 m2 + 75 m2), usytuowany na przestronnej działce 5444 m2. Nieruchomość zaprojektowana jako dwa niezależne segmenty mieszkalne z osobnymi wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Konikowo +2 km

Rynek pierwotny

775 000 zł125,14 m² 6 193,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Obniżka ceny tylko do końca maja! W naszej ofercie dwa budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej , dom W klematisach 28 (b) lustrzane odbicie ' Na sprzedaż budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Konikowo +2 km

Dom bliźniak

Niekłonice

765 000 zł74,52 m² 10 265,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - 75 m2 | Niekłonice | atrakcyjna cena 765 000 zł Na sprzedaż funkcjonalny i przytulny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 74,52 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Konikowo +3 km

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Niekłonice

850 000 zł143 m² 5 944,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w technologii szkieletowej - Niekłonice, gm. Świeszyno Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Konikowo +3 km

Rynek pierwotny

699 000 zł143 m² 4 888,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Konikowo +3 km

2 199 000 zł776 m² 2 833,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 920 m²

MM Nieruchomości prezentuje obiekt inwestycyjny, usługowo- mieszkalny z ogromnym potencjałem! Na terenie dwóch działek 313/33, 313/32 o łącznej powierzchni 3 920 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Konikowo +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Konikowo,zachodniopomorskie

699 000 zł128 m² 5 440,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Rezerwacja! Dom w zabudowie bliźniaczej w Konikowie! Nowoczesny projekt, doskonała lokalizacja! To nowe zamknięte osiedle będzie składało się się z 8 domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konikowo,zachodniopomorskie

1 109 000 zł161 m² 6 898,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Na sprzedaż: energooszczędny dom wolnostojący w Konikowie ul. Konika Polnego Dom parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, z wbudowanym garażem przeznaczony dla 4-o osobowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Konikowo,zachodniopomorskie

799 000 zł152 m² 5 239,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:855 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Twój wymarzony dom pod Koszalinem już czeka! Szukasz komfortowego, nowoczesnego domu w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konikowo,zachodniopomorskie

1 390 000 zł258 m² 5 387,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Rodzinny dom z charakterem pod Koszalinem | Konikowo | 258 m | 10 arów zieleni | Gotowy do zamieszkania Szukasz przestronnego, solidnie wybudowanego domu z pięknym ogrodem, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konikowo,zachodniopomorskie

650 000 zł125 m² 5 187,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:277 m²

Nowoczesne domy blisko koszalina W atrakcyjnych cenach! Przedstawiamy ofertę domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej składającej się z 4 domów na nowo powstającym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Konikowo,zachodniopomorskie

1 290 000 zł300 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 748 m²

Nowoczesny dom parterowy z potencjałem - Konikowo, obrzeża Koszalina Na sprzedaż komfortowy, parterowy dom o powierzchni 150 m2, położony w spokojnej, cichej okolicy w Konikowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Konikowo,zachodniopomorskie

1 540 000 zł295 m² 5 220,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący w prestiżowej lokalizacji - Konikowo, ul. Przyjaciół Na sprzedaż wyjątkowy, zadbany dom wolnostojący położony w jednej z najbardziej cenionych części Konikowa - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konikowo,zachodniopomorskie

890 000 zł158 m² 5 636,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:937 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Witamy w Konikowie, urokliwym zakątku województwa zachodniopomorskiego, gdzie czeka na Ciebie wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Konikowo,zachodniopomorskie

790 000 zł152 m² 5 180,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:902 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Wytropiliśmy dla Ciebie dom wolnostojący z poddaszem użytkowym i wbudowanym garażem, w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Konikowo,zachodniopomorskie

419 000 zł152 m² 2 747,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:855 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Twój dom, twoje zasady zacznij nowy rozdział w Konikowie! Szukasz miejsca, które stanie się Twoją oazą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Konikowo,zachodniopomorskie

799 000 zł145 m² 5 510,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Na sprzedaż dom wolnostojący w Konikowie z poddaszem użytkowym ok. 145 m ! Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Konikowo,zachodniopomorskie

419 000 zł152 m² 2 747,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:902 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przyjaciół

Konikowo,zachodniopomorskie

1 290 000 zł180 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:852 m²

Dom położony osiedlu Przyjaciół w miejscowości Konikowo. Przedstawiona nieruchomość, skierowana jest do Klientów ceniących sobie idealne położenie, funkcjonalność oraz komfort zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konikowo,zachodniopomorskie

790 000 zł127 m² 6 232,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Uwaga! pilna sppredaż - teraz nowa niższa cena 790.000 ZŁ! Dom w stanie deweloperskim - przestronny, nowoczesny, gotowy na Twoje wykończenie! Na sprzedaż wolnostojący dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Projektantów

Konikowo,zachodniopomorskie

599 000 zł177 m² 3 388,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Promocja! nowa, niższa cena! Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 176,80 m2 z poddaszem położony w Konikowie przy ul. Projektantów. Dom zlokalizowany w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Konikowo,zachodniopomorskie

419 000 zł152 m² 2 747,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:902 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Mamy dla Ciebie wymarzony dom! Nieruchomość sprzedawana jest w stanie surowym otwartym (zadaszony, ze ściankami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Konikowo,zachodniopomorskie

419 000 zł152 m² 2 747,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:905 m²

!rezerwacja! Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Mamy dla Ciebie wymarzony dom! Nieruchomość sprzedawana jest w stanie surowym otwartym (zadaszony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Konikowo,zachodniopomorskie

799 000 zł152 m² 5 180,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:854 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Wytropiliśmy dla Ciebie dom wolnostojący z poddaszem użytkowym i wbudowanym garażem w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Projektantów

Konikowo,zachodniopomorskie

419 000 zł152 m² 2 747,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:905 m²